Vedení účetnictví a daňové evidence

Komplexní vedení účetnictví a daňové evidence provádíme s maximálním důrazem na zájmy klienta, v souladu se zákonem o účetnictví, účetními standardy a dalšími navazujícími předpisy. Nabízíme vedení účetní agendy na nejvyšší možné profesionální úrovni.

Zpracujeme a podáme daňová přiznání.

Mzdová a personální agenda

Nabízíme zpracování kompletního mzdového účetnictví a související personální agendy. Poskytujememe poradenství v oblasti mezd a personalistiky. Máme osobní přístup, klientovi dovedeme vyjít vstříc ve specifických požadavcích. Mzdové účetnictví poskytujeme na profesionální úrovni dle aktuálních daňových předpisů a zákonu pro sociální zabezpečení a zdravotní pojištění.

V rámci vedení mzdové agendy zajišťujeme jak měsíční zpracování mezd, tak i roční zúčtování daně z příjmu.

IFRS

Zajistíme servis pro klienty, kteří vykazují dle mezinárodních standardů účetního výkaznictví. Monitorujeme vývoj českých i mezinárodních účetních standardů, abychom zajistili kompletní vykázání rozdílů mezi českým a mezinárodním účetnictvím. Zajistíme tvorbu metodik a vnitřních předpisů pro firmy reportující dle mezinárodních standardů tak, aby s nimi byly v souladu.

Další služby

Reporty a informace
Doprovodnou složkou našim klientům je poskytování pravidelných informací o stavu jejich účetnictví. Nastavíme pravidelné sledování informací důležitých pro klienta, jako je sledování pohledávek po splatnosti, stav zásob, majetku a závazků.

Revize a rekonstrukce účetnictví
Z různých příčin, jako je neúplné účetnictví, ztracené doklady, nesprávné zaúčtování, je třeba provést rekonstrukci. Posoudíme stávající účetnictví, identifikujeme vady, dostupnost prvotních dokladů a navrhneme řešení.

Přechod z daňové evidence na účetnictví
Provedeme vás potřebnými kroky při přechodu z daňové evidence na účetnictví.

Účetní a daňové konzultace
Ať už jste osoba samostatně výdělečně činná, společnost s ručením omezeným nebo společenství vlastníků, jsme k dispozici pro vaše dotazy. Pomůžeme s podnikatelskými rozhodnutími, jako jsou založení a změny podnikatelských aktivit.

 

Úspora

  •  

    Čas jsou peníze. Svěřte nám účetní agendu a ušetřete čas i peníze.

    Energii můžete věnovat svému podnikání, když se zabýváte jen věcmi, na které jste odborník.


This template downloaded form free website templates